Підкамінська громада

Повідомлення про оголошення конкурсу

Дата: 12.10.2021 12:43
Кількість переглядів: 229

Підкамінська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової  особи місцевого самоврядування – спеціаліст-землевпорядник ІІ категорії Підкамінської селищної ради.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Підкамінської селищної ради такі документи :

- заяву про участь у конкурсі;

заповнену особову  картку форми П2-ДС ;

- чотири фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту;

- копію паспорта громадянина України.

Вимоги до  кандидата на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу Підкамінської селищної ради :

1. Наявність громадянства України.

2. Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.

3. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи в органах виконавчої влади не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах на керівних посадах не менше 5 років.

4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

Документи приймаються до 10.11.2021 року з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу в районній газеті «Голос Відродження» та на сайті Підкамінської селищної ради (pidkaminska-gromada.gov.ua), за адресою: 80670, Львівська область, Бродівський район, смт Підкамінь, вул. І.Франка,1, на ІІ поверсі адмінприміщення Підкамінської селищної ради.

Телефони для довідок: 31-244