Відбулася зустріч в.о. директора НПП «Північне Поділля» М.Єргуньової, начальника служби державної охорони природно-заповідного фонду В.Сурмая, начальника відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою І. Кравчука із головою

Дата: 28.03.2021 11:42

Конструктивна розмова. Розглянули можливість розміщення Підкамінського відділення в частині приміщення Черницької сільської ради, сплати ПДФО працівниками відділення до місцевого бюджету, створення розсадника на території громади.

Фото без описуФото без опису

Сьогодні відбулася зустріч в.о. директора НПП «Північне Поділля» М.Єргуньової, начальника служби державної охорони природно-заповідного фонду В.Сурмая, начальника відділу господарського забезпечення та рекреаційного благоустрою І. Кравчука із головою Підкамінської об’єднаної територіальної громади Б. Бутинським.

Проаналізували природоохоронну, рекреаційну та еколого-освітню діяльність , які здійснювались на території національного природного парку «Північне Поділля» в межах Підкамінської ОТГ та перспективні плани на майбутнє.