Бутинський Богдан Ярославович, народився 15 серпня 1986 року в селищі Підкамінь  Бродівського району Львівської області.

Громадянин України, проживаю  з народження на території України.

Освіта:

• Підкамінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 1992 - 2003 рік.
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, географічний факультет, спеціальність: географія та біологія, кваліфікація вчитель  географії, біології, основ економіки та організатор краєзнавчо-туристичної роботи, 2003-2008 р.
  • Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, спеціальність: «Публічне управління та адміністрування», 2018-2019р.

Трудова діяльність:

• З 1 березня 2007 року по 15 серпня 2008 року  тренер - викладач Бродівської районної ДЮСШ «Урожай».
  • З 16 серпня 2008 року по 31 серпня 2010 року  вчитель географії та біології Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Маловисківського району Кіровоградської області.
  • З 1 вересня 2010 року по травень 2012 року  вчитель біології  Нем’ячівської  ЗОШ І-ІІ ступенів  за сумісництвом  вчитель географії Паликоровівського НВК (2010- 2011 навчальний рік) та вчитель економіки Бродівської гімназії імені Івана Труша (2011 – 2014 навчальний рік).
  • З травня 2012 року по 17 листопада 2015 року  начальник Підкамінського науково-дослідного природоохоронного відділення Національного природного парку «Північне Поділля».
  • З 18 листопада 2015 року по сьогоднішній день  голова Підкамінської селищної ради.

Одружений, разом з дружиною виховую двох дітей. З сім’єю проживаю у рідному селищі.

Партійність: Член політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода».