Підкамінь - сім потенційних об’єктів!

Дата: 06.08.2021 11:28

Підкамінь - сім потенційних об’єктів!

????На території Львівщини існує велика кількість привабливих для потенційних інвесторів земельних ділянок, сім з яких знаходяться на території смт. Підкамінь та навколишніх сіл.

Економічно вигідним і перспективним є пропозиція щодо розміщення на території цих об'єктів тваринницького комплексу, що забезпечить населення якісною продукцією вітчизняного виробництва. Також на території двох потенційних об'єктів знаходяться складські приміщення,що дасть змогу не лише реалізовувати виробництво, але й одразу зберігати готову продукцію.

????Місцева влада відкрита до залучення інвестицій та готова всебічно сприяти потенційним інвесторам. Нове будівництво передбачає можливість створення сучасного підприємства за передовою технологією, що забезпечить додаткові робочі місця та збільшить дохід місцевого бюджету.

??????До усіх об'єктів підведена електроенергія та наявні свердловини для кожного із них.

Ще однією перевагою ділянок є те, що кожна з них має вигідне розташування та транспортне сполучення.

?????Щоб дізнатись більше про вільні об’єкти нерухомості та земельні ділянки - телефонуйте нам за вказаним номером або надсилайте листи на нашу електронну скриньку