Підкамінська громада
Львівська область, Золочівський район

Конкурсу на заміщення вакантної посади директора Черницького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Підкамінської селищної ради Львівської області.

Дата: 16.11.2021 16:29
Кількість переглядів: 1866

ОГОЛОШЕННЯ

 конкурсу на заміщення вакантної посади директора Черницького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Підкамінської селищної ради Львівської області.

Відповідно до наказу відділу освіти та гуманітарної політики Підкамінської селищної ради Львівської області від 16.11.2021р. № 270 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Черницького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Підкамінської селищної ради Львівської області».

Найменування і місцезнаходження закладів:

Черницький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Підкамінської селищної ради Львівської області, с. Черниця, вул. Шевченка, 16, Золочівський район, Львівська область.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102. 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: керівником комунального закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. 

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи: 

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3. копія паспорта громадянина України;

4. копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

6. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

7. довідка про відсутність судимості;

8. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі: визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) у відділ освіти та гуманітарної політики Підкамінської селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 62, смт Підкамінь, Львівська область, 80670. з 16. 11. 2021 р. по 7. 12. 2021 р. (16 год.)

Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі конкурсна комісія:

- перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

- приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;

- оприлюднює на офіційному сайті Підкамінської селищної ради та закладів освіти перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

Ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування не пізніше 5 робочих днів до початку проведення конкурсного відбору.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його етапи та тривалість: конкурс на посаду директора відбудеться 14 грудня 2021 року в приміщенні Підкамінського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Підкамінської селищної ради Львівської області, вул. Зелена, буд.1, смт Підкамінь, Золочівський район, Львівська область.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) проведення конкурсного відбору;

7) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами: 

– перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» у формі письмового тестування (77 завдань) згідно ПЕРЕЛІКУ ПИТАНЬ, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 №654 «Щодо примірного переліку питань»; 

– перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

– публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування. 

Оцінювання учасників конкурсу відбувається усіма членами конкурсної комісії згідно КРИТЕРІЇВ, встановлених Положенням про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженим рішенням сесії Підкамінської селищної ради від 30 червня 2021 року №501. 

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Оленич Ярослав Ігорович, 0989457931, yar191990@gmail.com


Наказ № 271 від 16.11.2021 року

Наказ № 270 від 16.11.2021 року


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь