Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича ЗАПРОШУЄ на навчання за спеціальностями:

Дата: 06.07.2022 12:55

• Початкова освіта (з додатковими кваліфікаціями - вчитель англійської мови, хореографії, керівник вокальної студії).
  • Дошкільна освіта (з додатковими кваліфікаціями - вчитель англійської мови, логопед, керівник музичної діяльності).
  • Технологічна освіта (з додатковими кваліфікаціями - інформаційні технології інтернету речей, готельно-ресторанна справа).
  • Фізичне виховання (з додатковою кваліфікацією - інформаційні технології інтернету речей).

Приймаємо заяви для вступу на основі документів про закінчення базової (після 9-го класу) або повної (профільної) загальної середньої освіти (після 11 класу).

Прийом документів у 2022 році після 9-го класу здійснюється з 30.06 по 13.07. 2022 року

Конкурсний відбір на навчання в КЗ ЛОР «Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича» здійснюється за результатами індивідуальної усної співбесіди та творчого конкурсу (для відділення «Фізичне виховання»), які відбудуться з 14.07 по 23.07.2022 року.

Для вступу на основі повної (профільної) загальної середньої освіти (після 11 класу) – прийом заяв з 14 липня. Творчі конкурси з 08.08 по 16.08.22 року.

Перелік вступних екзаменів (творчих конкурсів):

• Середня освіта (Трудове навчання та технології) - співбесіда;
  • Середня освіта (Фізичне виховання) – співбесіда, творчий конкурс;
  • Початкова освіта – співбесіда;
  • Дошкільна освіта - співбесіда;

Для абітурієнтів, які не зможуть приїхати на співбесіду в навчальний заклад, буде організована онлайн-конференція.

Детальну інформацію про відділення ви можете отримати за посиланням:

Заповніть форму за посиланням https://forms.gle/Qa7nk1AaUbhczZ2k9 та першими отримуйте важливу інформацію щодо вступної кампанії 2022 року.

Телефон для довідок: 093 744 05 40 (голова приймальної комісії Роман Олегович).

#вступ2022

КЗ ЛОР "Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича"