«Фінансові можливості для підсилення українського підприємництва»

Дата: 11.05.2023 22:13

Шукаєте фінансування для розвитку бізнесу?

Запрошуємо взяти участь у тренінгу для підприємців. Ви навчитеся шукати фінансові можливості для бізнесу, дізнаєтеся про нюанси та правила написання грантових заявок, а також попрактикуєтеся у підборі програм фінансування.

Тренери: навчання проводять експерти/-ки Інвест офісу, які щодня допомагають підприємцям та підприємницям Львівщини залучати кошти від державних і міжнародних фондів. Також у ролі спікерів/-ок на воркшоп запрошено представників/-ць міжнародних та українських фондів.

Як взяти участь: для участі зареєструйтеся у цій формі. Участь безкоштовна, але кількість місць обмежена.

Зверніть увагу! Це загальна реєстраційна анкета. Після реєстрації наш менеджер зателефонує вам і повідомить дату проведення заходу у вашій громаді або найближчому місті. У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за вказаним нижче телефоном.

Розклад найближчих тренінгів:

• 11 травня, 12:00 - тренінг у м. Жидачів (готель Галпін)
  • 16 травня, 12:00 - тренінг у м. Мостиська (готельно-ресторанний комплекс "Корона")
  • 17 травня, 12:00 - тренінг у м. Броди (готель "Любич")
  • 18 травня, 12:00 - тренінг у м. Турка (кафе "Вікторія")

Захід організовує команда Інвест офісу за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Контактна особа:
Степан Рішко, менеджер Інвест офісу, +38 096 187 71 13

Реєстрація учасника/-ці тренінгу «Фінансові можливості для підсилення українського підприємництва» (google.com)