Набір до Третьої штурмової бригади!

Дата: 14.02.2024 19:28

🇺🇦Триває набір до Третьої штурмової бригади!Фото без опису

Третя окрема штурмова бригада – добровольчий підрозділ, сформований у перші дні повномасштабного вторгнення.  Засновник – перший командир полку «Азов» Андрій Білецький. Кістяком добровольчого загону ТрО, створеного 24 лютого 2022 року, з якого починається історія бригади, стали ветерани ОЗСП «Азов» НГУ та представники Азовського руху.

9 березня загін був розширений до ОПСП «Азов» у складі Збройних Сил України, а згодом реформований в окремий підрозділ сил спеціальних операцій «Азов» ЗСУ, який у січні 2023 року перейшов до складу Сухопутних військ ЗСУ та був розширений до бригади.

Третя окрема штурмова бригада сформована на тих самих принципах, на яких стоїть легендарний «Азов» та весь Азовський рух. Пройшовши складний відбір, до їхніх лав потрапляють лише високомотивовані та сильні духом бійці, готові до постійного вдосконалення та важких боїв з ворогом на передовій.

Рекрутингові центри знаходяться за адресою:
📍Львів, вул.Староєврейська, 7а;
📍Київ, просп. Берестейський, 83/2;
📍Дніпро, вул. Левка Лук'яненка, 43а.

Обрати вакансію можна, зайшовши на рекрутинговий сайт: https://recruiting.ab3.army/

👉Заповнюй анкету і приєднуйся: ab3.army

набір до Третьої штурмової бригади!