Підкамінська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 03.05.2024 10:45

Підкамінська селищна рада повідомляє

про початок процедури розгляду та врахування
 пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Повна назва документа державного планування:

Відповідно до рішення Підкамінської селищної ради від 08.02.2024р. № 1665 розпочато розроблення проекту детального плану території з метою впорядкування території, визначення площ та параметрів земельних ділянок для будівництва зерносушарки, складів для зберігання зерна та навісу для зберігання сільськогосподарської  техніки за межами населеного пункту села Кутище Підкамінської  селищної ради , Львівської області.

Замовник розроблення детального плану та орган що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Підкамінська селищна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

• Дата початку та строки здійснення процедури:

Подати свої письмові зауваження та пропозиції можна в Підкамінській селищній раді (адміністративне приміщення за адресою Львівська обл., смт. Підкамінь, вул. І.Франка, буд 1):

з 03.05.2024 року до 03.06. 2024 року.

Відповідальною посадовою особою Підкамінської селищної ради за організацію розгляду пропозицій – секретар ради Романія Рарок.

• Способи участі громадськості:

Участь громадськості це подання письмових зауважень та пропозиції щодо проекту державного планування слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555.

Ймовірні транскордонні наслідки для довкілля при реалізації документу державного планування – детального плану території відсутні.

• Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання призначено на 12.00 год. 03.06.2024 року в приміщенні Підкамінської селищної ради, Львівської області

• Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції:

Підкамінська селищна рада

Індекс - 80670, Львівська обл., смт. Підкамінь, вул. І.Франка,