ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 02.07.2024 17:28

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

1. Найменування органу, який ініціює та проводить обговорення – відділ освіти та гуманітарної політики Підкамінської селищної ради.

2. Назва проекту акта, винесеного на обговорення – про перепрофілювання (зміну типу) та перейменування Поповецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Підкамінської селищної ради Львівської області.

3. Відомості про строк, місце, дату, час і порядок проведення заходів з обговорення, реєстрації учасників – консультації з громадськістю проводяться з 27 червня 2024 року до 25 червня 2025 року у формі публічного громадського обговорення. Громадські слухання відбудуться 26 червня 2025 року о 16 годині в приміщенні будинку культури смт Підкамінь.

4. Зауваження та пропозиції можна подати в усній та письмовій формах:

до 17 години 25 червня 2025 року у відділ освіти та гуманітарної політики Підкамінської селищної ради, вул. Незалежності, 62, смт Підкамінь, Львівська область, 80670, e-mail: pidkaminosvit@ukr.net.

Пропозиції та зауваження повинні містити:

- прізвище, ім’я, по батькові, відомості про зареєстроване місце проживання на території Підкамінської селищної ради;

- зміст зауважень та/або пропозицій, які висловлюються;

- пояснення підстав внесення зауваження та/або пропозицій.

Анонімні пропозиції та зауваження, а також зауваження і пропозиції, які не відповідають вказаним вище вимогам, не реєструються і не розглядаються.

5. Зміст обговорення: зменшення кількості здобувачів освіти в Поповецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Підкамінської селищної ради Львівської області. Також за рахунок освітньої субвенції не здійснюється фінансування закладів загальної середньої освіти (крім закладів початкової школи), кількість учнів у яких становить:

з 1 вересня 2025 р. - менше 45 осіб;

з 1 вересня 2026 р. - менше 60 осіб.

6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Ковальчук Віра Павлівна – начальник відділ освіти та гуманітарної політики Підкамінської селищної ради.

7. Проєкт рішення Підкамінської селищної ради розміщено на офіційному сайті селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)